Забезпечуємо безпеку руху на державних дорогах після негоди
Тривають роботи для відновлення безпечного проїзду дорогами загального користування державного значення Житомирщини. Грози у поєднанні з потужним поривчастим вітром спричинили небезпечні перешкоди для водіїв.
Упродовж минулої доби дорожники прибрали з проїзної частини автошляхів близько 15 дерев та гілок, що заважали проїзду. Значна кількість опадів зумовила застій води на дорогах та узбіччях – роботи з водовідведення тривають і зараз.
Закликаємо водіїв бути уважними під час руху в негоду, зважати на стан дорожнього покриття, дотримуватися безпечних дистанції та інтервалу, гальмування слід проводити максимально плавно та відмовитися від ризикованих маневрувань.
На завтра, 29 липня, Житомирський обласний гідрометцентр попереджає про значний, місцями сильний дощ та грозу, в окремих районах Житомирської області ще й у поєднанні з градом. Вітер очікується східного напрямку з переходом на північно-західний, місцями пориви до 20 м/с.
Дотримуйтеся ПДР та бережіть себе.
